PROMOCJA dla klienta - "Winter 2014". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystian   
piątek, 28 listopada 2014 14:39

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów firma ReYu.Com przygotowała dla Państwa atrakcyjne pakiety usług. Oferta wzbogaciła się o promocje dla stałych klientów w ramach której przy podpisaniu nowej umowy klient otrzymuje w tej samej cenie o połowę szybsze łącze lub może skorzystać z innej taryfy. Stworzyliśmy także atrakcyjne warunki wymiany sprzętu jak i dzierżawy. Szczegóły poniżej.

Promocja zacznie obowiązywać od 01 grudnia 2014 r.

 

Promocja PLUS 50

W ramach promocji klient podpisując nową umowę otrzymuje 50% szybsze łącze płacąc taki sam abonament:


Warunki:

- Promocja dotyczy klientów, którzy są co najmniej 2 lata w sieci ReYu.Com.

- Klient w trakcie podpisania nowej umowy nie może być objęty warunkami umowy "Promocja 2013" w ramach której otrzymał rabat na abonament. Może natomiast skorzystać z promocji po upływie minimalnego czasu, na który umowa, którą jest objęty została zawarta.

- Klient musi posiadać sprzęt spełniający kryteria / wymogi do świadczenia usługi. Brak dedykowanego sprzętu wiąże się z zakupem przez klienta nowych urządzeń do odbioru usługi.

- Klient może otrzymać sprzęt w dzierżawę. Promocja może łączyć się z promocją INSTALACJA 49.

 

Promocja INSTALACJA 49

Z promocji może skorzystać każdy nowy klient jak i długoletni abonent ReYu.Com. Jednorazowy koszt w przypadku podłączenia pokrywany przez klienta wynosi tylko 49 zł. Następnie klient płaci miesięcznie do abonamentu dzierżawę sprzętu w wypadku wykonania jednego z przyłączy:

Warunki:

- Sprzęt pozostaje własnością operatora.

- Wszelkie opłaty dodatkowe wykraczające poza standardowe koszty wykonania przyłącza (np. za zastosowanie obejmy kominowej czy masztu) klient reguluje u techników w dniu wykonania instalacji.

- Promocja może łączyć się z promocją PLUS 50 tylko i wyłącznie w przypadku wykonania instalacji dla stałych klientów.

- Klient nie może dzierżawić urządzeń w ramach wcześniej zawartych umów.

 

Promocja MAŁARATKA

Kierowana jest do długoletnich klientów firmy Reyu.COM, którzy pozostają przy dotychczasowej umowie, oraz do klientów, którzy nie chcą skorzystać z dzierżawy sprzętu. Chcą natomiast wymienić sprzęt lub konieczna jest wymiana sprzętu celem świadczenia usługi w promocji PLUS 50. Promocja obejmuje koszt wykonania nowej instalacji (wymiany sprzętu). W ramach promocji kwota za wykonaną instalację dzielona jest na równe raty i doliczona do rachunku jako comiesięczne zobowiązanie. Raty nie są oprocentowane.

Warunki:

- Wariant nr 1. Liczba rat może wynosić maksymalnie 3 (z uwagi na okres wypowiedzenia).

- Istnieje możliwość wybrania Wariantu nr 2 - w tym przypadku klient podpisuje oświadczenie na protokole w dniu wykonania instalacji w treści którego zobowiązuje się do spłaty należności w określonym terminie.

- Wszystkie dodatkowe koszty związane z wykonaniem przyłącza doliczane są odpowiednio do wykonanej usługi, sumowane i dzielone wg. powyższego wzoru, zaokrąglane w górę.

Zapraszamy do skorzystania z Promocji.


Poprawiony: sobota, 29 listopada 2014 08:54